Kevesebb mint három esztendő alatt épült fel a sukorói Kovács Katalin Nemzeti Kajak-Kenu Akadémia, amelyet szombat délelőtt ünnepélyes keretek között adott át Orbán Viktor, Magyarország miniszterelnöke.
A megnyitóünnepségen – 2020-ban, amelyen a magyar sportélet színe-java felsorakozott – a magyar kormányfő mellett beszédet mondott az Akadémia névadó elnöke, a háromszoros olimpiai, 31-szeres világ- és 29-szeres Európa-bajnok Kovács Katalin, valamint Tessely Zoltán, a térség országgyűlési képviselője.
Köszönjük, hogy eljöttek hozzánk és velünk ünnepeltek!
- Székesfehérvár – Sajnos nem tudták megmenteni az életét a malom alá temetett férfinak
- Magyar Péter szerint robbanás történt a MOL tiszaújvárosi üzemében
- Elhunyt Scherer Péter
- Elhunyt Sörös Sándor színművész
- Példaértékű összefogás Székesfehérváron: 6 millió forint gyűlt össze a Szent György Kórháznak
















